Menu pionowe
Szukaj
Kategorie

Zacznij biegać

Biegacze powinni zwrócić uwagę na kurtkę. Znakomita kurtka powinna być ultralekka i wodoodporna.

Świetnie, by była wyposażona w kaptur i kieszeń, zapinaną na zamek, na wysokości klatki piersiowej. Prawdziwa radość z biegania daje możliwość nam się zrelaksować. Możemy biegać w każdej pogodzie, dzięki najlepszym ubraniom do biegania.
Odzież do biegania
Dobra kurtka powinna być odporna na okoliczności atmosferyczne, może być zrobiona z nylonu, który chroni przed wiatrem. Jest także odporna na ścieranie. Powinna być stworzona z powłoki wodoodpornej i trwałej. Kaptur powinien być regulowany i nie blokować widzenia, ani nie przycinać uszu. Warto również zwrócić uwagę na jej lekkość. Odblaskowe logo sprawi, że będziemy bardziej widoczni. Koszulki do biegania powinny być dodatkową, idealną warstwą i zapewniać dodatkowe ciepło w trakcie aktywności w chłodnej pogodzie. Świetnie, ażeby cechowały się naturalną rozciągliwością i oddychały. Mogą być wykonane z wełny Merino, które dają duży komfort i odpowiednią ochronę przed słońcem. Nie powinny wywoływać otarć. Istotne, żeby były stosownie dopasowane i rzeźbiły ciało. Sklep bieganie oferuje świetnej jakości koszulki.
Jakie buty do biegania?
Ważne, ażeby były wygodne. W ten sposób możemy długo biegać. Buty do biegania po drodze, przeznaczone są do biegania po nawierzchni i okazjonalnych wyjazdów na niewielkie nierówności. Powinny być mało ważące i elastyczne. Natomiast buty terenowe są idealne do biegania w terenach skalnych, błotnych, z korzeniami i innymi przeszkodami. Z kolei buty crossowe są przeznaczone do treningu na siłowni i CrossFit. Mają grubą podeszwę, która zapewnia odpowiednią przyczepność, w trakcie biegu w pomieszczeniu.

Polecam: koszulka do biegania nike.